Kontakty

 

adresa:   Fotoklub Karola Plicku, Hviezdoslavova 5, 036 01 MARTIN

e-mail:    fotoklub@fotoklubmartin.sk

mobil:     0907 295 099

   

 členovia:

Juraj Antal - antal@fotoklubmartin.sk

Jozef Blizniak - blizniak@fotoklubmartin.sk

Ľudovít Boledovič - boledovic@fotoklubmartin.sk

Michal Danč- danc@fotoklubmartin.sk

Boris Demovič - demovic@fotoklubmartin.sk

Jozef Feňák- fenak@fotoklubmartin.sk

Peter Frnka - frnka@fotoklubmartin.sk  

Pavol Földvári - foldvari@fotoklubmartin.sk

Adriana Gallová - gallova@fotoklubmartin.sk

Juraj Gavura - gavura@fotoklubmartin.sk

Richard Kontoš- kontos@fotoklubmartin.sk

Ľudovít Košalko - kosalko@fotoklubmartin.sk

Ján Láclavík - laclavik@fotoklubmartin.sk

Ondrej Majtán- majtan@fotoklubmartin.sk

Alena Matulová- matulova@fotoklubmartin.sk

Michaela Nahálková- nahalkova@fotoklubmartin.sk

Martina Ondrejkovičová - ondrejkovicova@fotoklubmartin.sk

Michal Orlický - orlicky@fotoklubmartin.sk

Milan Pavliš- pavlis@fotoklubmartin.sk

Hubert Poláček- polacek@fotoklubmartin.sk

Martin Roško - rosko@fotoklubmartin.sk

Martin Sipták- siptak@fotoklubmartin.sk

Alexander Smirnov - smirnov@fotoklubmartin.sk

Juraj Šútovec - sutovec@fotoklubmartin.sk

Ivan Švec - svec@fotoklubmartin.sk

Miroslav Tomašovič - tomasovic@fotoklubmartin.sk

Samuel Uhrín - uhrin@fotoklubmartin.sk

Zoltán Varga - varga@fotoklubmartin.sk

Ivan Vodila - vodila@fotoklubmartin.sk

Miro Vojtko - vojtko@fotoklubmartin.sk

        

optimálne rozlíšenie monitora 1024x768                                     Google PageRank

© Copyright Fotoklub Karola Plicku • redakčný systém, hosting spoločnosti WEBYGROUP